Izrada novih elektro instalacija
Briješće
Trebam ponudu za električarske radove zamjene razvodne ploče s osiguračima (15 osigurača i fidovka). Molim ponude. Trebam ponudu električara. Treba otkriti grešku, pošto trese struja na štednjaku i ventilu vode. Molim kontaktirajte me mailom. Trebam usluge električara za postavljane pet plafonjera i dva lustera. Trebam električara, potrebno je provesti novu elektro instalaciju, zamjenu postojećih osigurača automatskim i ugradnju FID sklopke.
Kuhinja ima cca. 40 m2. U kuhinju bi se postavilo: 1 trofazna utičnica, 15 standardnih utičnica, rasvjetno tijelo na plafonu, provuć instalaciju cca. 5 m za 6 GU10 reflektora koji će se ugradit u knauf.
Nakon završetka radova utičnica, spajanje indukcijeke ploče i rasvjete na plafon i iznad kuhinjskih elemenata. Tražim električara koji bi u što skorijem roku zamijenio razvodni ormar s osiguračima u ulazu zgrade. Plaća se iz pričuve. U prilogu su slike. Trebam majstora za servis kolnih kliznih vrata s Life motorom. Trebam ponudu za kompletne elektroinstalacije na novogradnji (struja, mreža, TV).