Gradnja, grubi radovi

Izrada novog krova

Badličan


Tražim ponudu s okvirnom cijenom za sanacija dimnjaka koji je oštećen u potresu. Dimnjak je srušen iznad krova. Trebam ponudu za renoviranje krovišta i postavljanje fasade. Trebam ponudu za izradu limenog krova. Dužina rogova 7,5 do 8 m. Površina 135 m2. Tražim ponudu za:
1. zazidavanje nekoliko otvora na postojećem objektu
2. dizanje krova u prostoriji na katu (krova pokrivenog sendvič panelima, postojeća nosiva konstrukcija od drvenih greda)
3. dizanje zidova na gore spomenutoj prostoriji na katu kako bi se dobila veća visina
4. ponovno pokrivanje krova - sa kupama
5. otvaranje otvora za stepenice u ploči između prizemlja i prvog kata
6. dodatno prekrivanje krova na kojem se nalaze sendvič paneli - novi pokrov ići će od kupa
Objekt se može pogledati prema dogovoru. Za dogovor nazvati na tel. Radovi moraju biti dovršeni najkasnije do 20.05. Za ugradnju kondenzacijskog bojlera treba u stari dimnjak uvući fleksibilnu cijev (10). Dimnjačari su probali, kugla dođe ali cijev ne. Predložili su mi frezanje dimnjaka. Treba isfrezati 13,5 m od krova do priključka na prvom katu. Da li to možete? Već nekoliko godina krov zgrade pri jačim kišama prokišnjava i kiša ulazi u stan, ne obilno, al ipak ulazi i stvara višestruku štetu. Lokalni upravitelj zgrade se ne javlja na pozive / mailove radi sanacije spomenutog problema. Trebam ponudu za procijenu troškova popravka dijela krova iznad mojeg stana (znači ne cijelog krova zgrade), kako bih si dugoročno riješio takvo prokišnjavanje u stan. Treba nam ponuda za izradu sjenice s kaminom i kuhinjom. Imamo temelj s provedenim instalacijama. U privitku dostavljam nacrt i 3D ljetne kuhinje kako bi trebalo izgledati.