Izrada novog krova
Đelekovec
Trebam izradu krova s podzidavanjem tj podizanjem zida za 60 cm. Krov postoji ali treba promijeniti neke grede i rogove, staviti crijep i izolaciju, staviti 2 krovna prozora i oluke. Stanje objekta: - Kuća je u dijelu koji je zaštićeni spomenik kulture, sa tri strane je okružena drugim kućama. Sastoji se od 3 etaže – prizemlje, I kat i potkrovlje (visina do krova je oko 9 m). Ulica je otvorena za prometovanje motornih vozila uz dozvolu (osobna, dostavna, kombi, manji kamioni). Širina ulice je oko 4 m.
Krov je tipičan (krovna konstrukcija, letve, tavelice, crijep - kanalice u dva sloja – prema gore i prema dolje. Krov je na dvije vode, prema ulici i prema dvorištu. Površina krova je do 35 m2.
Potrebni radovi: Potrebno je izraditi novi krovni pokrivač na postojeću krovnu konstrukciju. Potrebno je ugraditi dva mala krovna prozora (izlaz na krov) i popraviti dimnjak. Uz hidro je potrebna i termoizolacija. Sa tri srane – približno 3 x 6 m je potrebno izraditi opšavne limove širine oko 1 m. Iznad pročelja je potrebno izraditi vodoravni oluk dužine oko 5 m, i jedan okomiti dužine oko 6 m. Trebam ponudu u kojoj su posebno iskazane cijene za:
- u ulici je potrebno montirati skelu (most). Pročelje je širine do 5 m, visine do 9 m.
- Rok izrade: otrebno je dati najkraći rok izrade radi vremenskog ograničenja dozvole za skelu. Trebam ponudu za sjenicu na 4 vode, dimenzije 6.4 x 4 m. Potrebno mi je natkriti terasu limom, dužine otprilike 8 m i širine 2 m. Potrebno mi je skinuti silikon u staklenoj tuš kabini i postaviti novi, tražim majstora. Trebam ponudu za limarske radove. U pitanju je stavljanje oluka na kuću visine 4 m. Oluke kupujem sam. Trebam samo majstora koji bi ih postavio. Molim cijenjene ponude. Trebam krovopokrivača za skidanje krovišta i izradu novog, Ytong tehnikom.