Gradnja, grubi radovi

Izrada novog krova

Veliko Polje


Trebam ponudu za građevinske radove na izgradnji obiteljske kuće, iskopi, betoniranje temelje, nadtemelja, zidova i deke te ogradnih parapeta ca 50 cm iznad zemlje. Trebam ponudu za čišćenje oluka, kuća jednokatnica. Pranje ograde (mini wash). Trebam majstora za krov, cca 100 kvadrata krov, treba zamjenitiiti postojeću šindru. Zamjena postojećeg crijepa tip Mediteran, uz eventualnu zamjenu hidroizolacije i postojećih drvenih letvica na betonskom krovu obiteljske kuće, dimenzije 9,5 m x 4,53 m, kosina 16 stupnjeva. Svaki postojeći crijep je zakovan da ga ne odnese bura (nisam siguran je su li čelični ili bakreni čavli). Crijep je još uvijek postojan, ali je postavljen prije 33 godine, pa nisam siguran hoće li izdržati montažu nosača za postavljanje solarnih panela, što bi pokušali izvesti koordinirano sa stručnjacima tvrtke koja će postavljati solarnu elektranu na tom južnom dijelu krovišta. Možda će biti potrebno zamijeniti i sljeme kuće u dužini od 9,5 metra.
Potrebno je izvršiti skidanje starog crijepa (koji je još uvijek postojan) i postavljanje novog radi toga da se krovište pripremi za postavljanje nosača za solarne panele i to bi trebalo koordinirano izvesti (istovremene) prilikom izgradnje solarne elektrane.
Za sve poslove trebali bi osobno dogovoriti sa mnom. Trebam ponudu majstora limara, potrebno je napraviti i postaviti žljebove i opšave dimnjaka. Nadstrešnica za ulazna vrata. Izlijevanje betonske ploče 2,5 m sa 2 m. Stupovi od fasadne opeke sa malim zidovima sa svake strane, vrata na ulaz nadstrešnice i krov na dvije ili jednu vodu sa biber crijepom. Sa bočnih strana staklene stijene, šaljem i skicu. Molim ponudu za skidanje oštećene šindre na krovu i postavljanje nove cca 70 m2 (jedna voda), izolacija i konstrukcija su dobre.