Izrada novog krovišta
Našice
Tražim majstora za postavljanje limenog pokrova na postojeći krov prekriven sa šindrom cca 120 m2. Eventualno su potrebni i limarski radovi. Molio bih okvirnu cijenu radova sa materijalom. Trebam majstora za krov, uklanjanje postojećeg i stavljanje novog krova na garažu. Grede + limeni krov s jednostrukim nagibom 20 m2. Trebam ponudu za zidanje novog dimnjaka visine 6 - 7 metara, potrebno probiti deku tavana (gredice) i limenog krova. Zidao bi se dimnjak s ulošcima za sve vrste goriva (leier, Schiedel). Poziv za dostavu ponuda za izgradnju dvije poluugrađene stambene zgrade. Trenutno smo u postupku ishođenja građevinskih dozvola. Zgrade bi se mogle graditi s faznim pomakom.
Zgrada 1_S (sjeverna) je na parceli površine 347 m2, ima GBP 345 m2 zatvorene i 77 m2 otvorene površine (LBT), NP je 284 m2 zatvoreno i 70 m2 otvoreno (LBT), tlocrtna izgrađenost je 139 m2, prirodni teren je 122 m2, visina zgrade P + 1 + Pk (oblikovano ravnim krovom), s 4 stana, te 4 PGM.
Zgrada 2_J (južna) je na parceli površine 390 m2, ima GBP 354 m2 zatvorene i 139 m2 otvorene površine (LBT), NP je 286 m2 zatvoreno i 132 m2 otvoreno (LBT), tlocrtna izgrađenost je 153 m2, prirodni teren je 171 m2, visina zgrade P + 1 + Pk (oblikovano ravnim krovom), s 4 stana, te 4 PGM.
Planirani početak gradnje siječanj - ožujak. Trebam ponudu za građevinske radove, na postojećem objektu bi podizali kat kuće, nešto kao visoko potkrovlje i mjenjali krovište. U prilogu je idejni projekt. Tražim hitno građevinsku firmu za gradnju kuće, sve spremno, molim zainteresirane da se jave kako bi pokazali projekt po kojem bi nam izdali ponudu. Trebalo bi lastavicu (betonsku gredu) dužine 5 - 6 metara obući u lim. Sadašnji lim je ružinav i propušta kišu, pa vlaži kući.