
Izrada pregradnog zida od knaufa
Kapela Podravska
Trebam ponudu za grube radove, vezane za adaptaciju postojećeg stana u prizemlju obiteljske kuće. Kao što se vidi iz nacrta idejnog rješenja za uređenje, stan je površine cca 88 m2 (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak i 2 spavaće sobe).
Radovi koje treba odraditi u 1. fazi planiranih radova odnose se na uređenje prostora kuhinje i blagavaone (trenutno kuhinja i blagavaona), dnevnog boravka (trenutno spavaća soba), kupaone (trenutno kupaona) te sobe 1 (trenutno garaža). Prostor sobe br. 2 nije obuhvaćen planiranim radovima u ovoj fazi.
Radovi za koje se traži ponuda su:
- rušenje pregradnih zidova (između blagavaone i dnevnog boravka su 2 zida - hodnik)
- zatvaranje garažnih vrata (zidanje do visine prozora) - soba br. 1
- proširenje prozorskih površina (blagavaona i dnevni boravak)
- rušenje stropa (prostor sobe 1)
- spuštanje stropa (knauf) - kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, soba 1
- demontaža postojećeg parketa i pločica (kuhinja, blagavaona, kupaona, dnevni boravak)
- postavljanje estriha
Uz ove radove moguć kasniji dogovor i oko ostalih radova koji su planirani na tom objektu.
U slučaju dodatnih pitanja molim kontakt na tel. ili putem e-maila. Trebam izradu spuštenog stropa, zanima me cijena po m2. Trebam knauf radove na stropovima cijelog stana kuće. Otprilike 110 m2. Trenutno je lamperija na stropu, ali to će biti uklonjeno prije radova. Izolacija iznad već postoji i nije potrebno mijenjati. Više manje su stropovi svugdje ravni s vrlo malim padom na obje strane kuće. Jedini je zahtjev utor za LED trake za ambijentalno svijetlo (spušten strop), ali samo na nekoliko mjesta, ne na svim stranama. Molim ponudu za soboslikarske radove za stan od 30 m2 te postavljanje knauf zida od 2 metra. Radovi bi bili tijekom ovog ili sljedećeg mjeseca. Tražim majstora za postavljanje 3 ploče knaufa i laminata (30 m2) u poslovnom prostoru. 1 ploča knaufa ide na zid, a ostalo je predviđeno za uređivanje izloga. Potrebno je i pogletati knauf i rupe nastale tijekom renoviranja. Materijal je osiguran, samo ruke. Hitno! Trebam majstora hitno za knauf malog spremišta i malog hodnika. Također je potrebno izraditi zid i postaviti na njega harmonika vrata. Trebali bi pregraditi 1 sobu u dvije sa knaufom i ugradnju prozora 100 * 120, znači radovi do krečenja. Molim cijenu, otprilike 15 m2 bi trebalo pregraditi.