Izrada pregradnog zida od knaufa
Otok Šolta
Trebam ponudu za knauf - postavljanje knaufa na zidove cca 70 m2 zida bez pregradnih zidova. Potrebna cijena s materijalom, u zidove ide vuna od 5 cm. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Cca 40 m2, na kosi dio i cca 30 m2 ravni plafon. Stan u izgradnji. Krov - grede. Zidanje i ugradnja vrata i prozora u garažnom prostoru. Postavljanje izolacije i glazure na pod garažnog prostora (15 m2). Zidanje pregradnog zida, postavljanje knaufa na zidove garažnog prostora. Trebam majstora za pregledat dimnjak i popraviti ili po potrebi zamjeniti novi lim. Jedna greda do dimnjaka neposrednu uz lastavicu, dio koji se naslanja na ploču je propao. Treba je zamjeniti ili eventualno lapacati oštećeni dio. Ispod problematičnog mjesta na plafonu u dnevnom boravku se vidi oštećenje od vlage, treba popraviti gipsanu ploču. Odvodni oluk na toj lokaciji ne kupi vodu sa krova, dio vode se slijeva niz fasadu. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Potrebna je firma za adaptaciju stana od 52 m2. Rušenje i odvoz šuta, nova izgradnja pregradnih zidova. Nove instalacije vode i struje. Keramika u banji. Postavljanje laminata. Bojanje zidova, knauf, spuštanje stropova. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Želim cijeli stan od 50 m2 obložiti gipsanim pločama, pa me zanimaju mogućnosti i ponuda.