Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada pregradnog zida od knaufa

Smoljanac


Trebam ponudu za postavljanje knauf ploča. Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine. Trebam ponudu za izvođenje građevinskih radova na kući:
1. Stiropor fasada 12 cm, silikat 2 mm. - 150 m2
2. Sokl 25 m2 - završno teraplast
3. Obloga podgleda krovišta (streha) širine 70 cm CD i UD profilima te vlagootpornim Knauf gips pločama (ne aquapanel), završno silikat 2 mm. Ukupno 31 m1
4. Izrada vanjske stropne drvene konstrukcije na krovu terase dimenzije 3,60 x 3,00 m. Potrebno montirati fosne 5x20 x 400 cm, s gornje strane OSB ploče 18 mm te ispuna 20 cm vune i s donje strane montirati spušteni strop s dodatnih 5 cm vune.
5. Probijanje vrata 80 x 200 u vanjskom zidu te obrada špaleta gips pločama i alu kutevima.
6. Obloga kosina krova u prostoru iznad terase gips pločama i profilima s 25 cm vune.12 m2.
Kuća je prizemnica s potkrovljem, dvostrešni krov s lastinim repovima. Potrebno je Geberit vodokotlić obložiti u dupli knauf sa bandažiranjem. Dimenzija bi bila 110 * 110 * 40 cm. Molim ponudu. Trebam ponudu za knauf, izrada konstrukcije za zid i plafon bez montaže ploča. Trebam radnika za izvođenje zidarskih i knauf radova koji idu uz adaptaciju dviju kupaona (obje cca 4 m2). Radnik bi radio sa vodoinstalaterom i električarem (oni su već dogovoreni) - potrebno je gletanje, štemanje, dozidavanje, knaufanje dva nova zida i izrada knauf spuštenih stropova. Trebam ponudu za postavljanje pregradnih zidova duplim knauf pločama i bojanje.