Izrada projektne dokumentacije
Derežani
Trebam ponudu arhitekta za rekonstrukciju potkrovlja. Idejno rješenje, projekt, glavni projekt, troškovnici. Trebam ponudu za izradu projektne dokumentacije (nacrta) za kuću, prizemlje 110 m2, 3 sobe. Gradnja obiteljske prizemne kuće cca 150 - 200 m2 na ravnom terenu. Sami početak, tek kupljeno zemljište. Trebam ponudu za izradu potrebne dokumentacije propisane novim zakonom. Trebam ponudu za izradu projekta za gradnju obiteljske kuće od 80 -100 metara kvadratnih sistem ključ u ruke ili visoki roh bau. Trebam ponudu za izradu projektne dokumentacije i ishodovanje građevinske dozvole za građevinske radove gradnje kuće prizemnice oko 50 m2 sa dvije sobe i malom terasom dim. cca 8 x 8,5 na parceli gdje postiji stara kuća sa svim prikljućcima, struja, voda, plin, odvodnja. Napominjem da su sve komunalije plačene jer je već bila građevinska ali nije konzumirana. Znači trebalo bi ishoditi građevinsku dozvolu sa projektnom dokumentacijom i sve potrebno za gradnju, napraviti temelje ili postaviti montažnu kuću ili sagraditi od cigle, sistem kljuć u ruke, do pred uporabne dozvole. Ponuda mi je potrebna u svrhu kreditne linije. Po potrebi mogu poslati i slike kako bi htjeli da izgleda kuća i geodetski snimak. Trebam arhitekta. Posjedujem staru kamenu kuću koju bih želio obnoviti. Potreban mi je arhitekt za izradu idejnog rješenja i glavnog projekta.
Kuća je na kat, tlocrtnih dimenzija 14,80 * 9,60 m i ima sve potrebne papire. Htio bih je obnoviti tako da sačuva osobine starine. Sagrađena je prije gotovo stotinu godina i nije baš u najboljem stanju. Potrebno je uraditi kompletne instalacije za struju i vodu. Kuća nema kupatila i trenutni raspored prostorija ne odgovara zahtjevima modernog stanovanja. Potrebna mi je stručna pomoć kako bi se postojeći prostor iskoristio na najkvalitetniji mogući način. Imam određene ideje za preuređenje, međutim, pitanje je šta je od toga moguće uzimajući u obzir statiku kuće.
Eventualno iskustvo u sličnim projektima bi svakako bio plus, mada nije neophodno.
Ja trenutno živim i radim u Švedskoj ali planiram doci na kratko krajem svibnja, preciznije od 21 - 25 svibnja. Želio bih da se u tih nekoliko dana sastanem sa zainteresiranim arhitektima na terenu i da zajedno prodiskutiramo mogućnosti za adaptaciju. Trebam ponudu za idejni projekt prenamjene podruma i garaže u stambeni prostor, u okviru prizemlja kuće. Prostora cca ima 120 m2. Isto tako projekt svih instalacija, troškovnik, i kasnije provođenje u nadležnom uredu.