Izrada projektne dokumentacije
Kuzminec
Slobodni smo tražiti ponudu za izmjenu arhitektonskog projekta izvedenog stanja za slijedeće:
· Dogradnja visokog potkrovlja sa dvije stambene jedinice i posebnim ulazima sa jedne i druge strane objekta, u skladu sa tlocrtom postojećeg projekta – cijena po m2
· Rok izvedbe Objekat je trenutno je u izgradnji. Za izvedeno stanje (prizemlje i prvi kat) posjedujemo Rješenje o legalizaciji. Ako ste upoznati, također vas molim cijenu komunalnih doprinosa i ostalih troškova za izmjenu i dopunu Rješenja o legalizaciji. Trebam ponudu arhitekta. Trebam arhitekta za projektiranje objekta. Radi se o tome da bi se od jednog stana, trebalo napraviti 2. U biti nama sad treba ideja, kako bi se najbolje moguće iskoristio prostor. Trebam ponudu za izradu projekta za prenamjenu tavanskog prostora u stambeni u obiteljskoj kući. Trebam arhitekta za izradu projektne dokumentacije za nadogradnju kuće. Postojeća kuća 104 m2 tlocrtno s dva stana (apartmana) je legalizirana. Potrebna je projektna dokumentacija za nadogradnju: prizemlje - 2 stana (apartmana) i 1. kat - 1 stan (apartman). Ukupno cca 300 GBP. Trebam ponudu za projekt etažiranja objekta - prizemlje i kat kuće.
Također trebam izmjenu građevinske dozvole zbog vanjskih stepenica. Trebam ponudu za izradu idejnog i glavnog projekta i prikupljanja sve dokumentacije potrebne za ishođenje građevinske dozvole.
Veličina parcele 430 m2. Obiteljska kuća 10 x 10 m visine P + 1. Za sve dodatne informacije, molim da me kontaktirate.