
Izrada PVC stolarije
Orešje
Molio bih ponudu za pvc stolariju. Dimenzije se odnose na rupe u zidovima (širina x visina). Molio bih vas ponudu za jeftinije modele prozora u dvije varijante:
a) svi prozori (2. i 3.) s roletama b) svi prozori (2. i 3.) bez roleta s venecijanerima i komarnicima.
1. Balkonska stijena (200 cm x 215 cm): - dvostruka vrata (ne klizna) + fiksirani prozor iznad vrata; 2. Prozor (206 cm x 139 cm + 28 cm kutija za rolete) – 3 komada - trostruki: 1 dvokrilni + 1 jednokrilni; 3. Kuhinjski prozor (117 x 164 + 28 kutija za rolete) - dvokrilni.
Također bih molio okvirnu informaciju o rokovima i cijeni izmjere, demontaže i montaže. Trebam ponudu za zamjenu starih prozora u PVC stolariju i zamjena unutarnjih vrata u PVC. Trebam pvc stolariju za novogradnju. Gradnja je u tijeku, dovršetak pod krov za desetak dana. Potrebno je (dimenzije prema projektu):
- prozor 110 x 120, 6 komada
- prozor 90 x 110, 4 komada
- prozor 60 x 90, 1 komad
- vrata ulazna 110 x 220
- vrata balkonska 110 x 220
- vrata sobna 5 komada
Boja bijela, prozori bez roleta i grilja. Trebam ponudu za promjenu kompletne stolarije na kući. Zanima nas cijena harmo vrata PVC ili od polikarbonata 10 mm sa središnjim otvaranjem dimenzije 118 cm × 199 cm (visina) sa donjom i gornjom vodilicom? Trebam ponudu za montažu zaštite za djecu za 3 PVC dvokrilna prozora i jedan jednokrilni. Potrebno nam je u kući promijeniti tavanski prozor u kupaonici koji ujedno služi i kao izlaz na krov. Potreban je novi PVC prozor bijele boje i njegova ugradnja. Dimenzije su 540 x 780, prozor se treba moći otvoriti prema krovu kako bi mogla proći osoba na krov.