Izrada PVC stolarije
Velika Popina
Molim okvirnu ponudu za vrata i prozore, bijeli PVC sa dvostrukim staklom, punjenje zrakom, bijele alu rolete, ručno podizanje, roletna kutija iznutra:
1. balkonska vrata, 2 kom, zidarski otvor š 70 x v 230 cm
2. prozor, dvokrilni, 1 kom, zidarski otvor š 150 x v 126 cm
3. prozor dvokrilni, 1 kom, zidarski otvor š 140 x v 130 cm
Molio bih za dimenzije svijetlog otvora za navedeno, uz zadane zidarske širine i visine. Koliko bih trebao čekati isporuku / montažu, nakon narudžbe? Trebalo bi sve donijeti na 5. kat, zgrada bez lifta, prilaz kombijem do ulaza. Nova PVC ulazna vrata jer su stara neupotrebljiva. Stolarija, prozori s roletom:
1. Prizemlje: 2070x1125 (trokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo 760x1125
1. Kat: 1760x1465 (dvokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo; 770x1465 + komarnik koji se može maknuti; 810x735 + komarnik koji se može maknuti; 810x735 + komarnik koji se može maknuti; 2950x1500 (2 dvokrilna) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo
2. Kat: 1760x1465 (dvokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo; 2120x1465 (trokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo; 750x1465 + komarnik koji se može maknuti; 750x1465; 1750x735 (dvokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo.
Stakla 2, ALU klupica vanjska i PVC klupica unutarnja, po mogućnosti zaobljeni profil, izolirane kutije roleta. Kvalitetni PVC i okovi. Kod velikih dvokrilnih prozora, jedan se otvara i na kipu te ima kvaku, a drugi nema. Kod malih oba. Demontaža stare stolarije i ugradnja nove (RAL ugradnja?).
Odvoz stare stolarije. Radite li građevinske radove izmjena otvora za prozore i vrata i po kojoj cijeni? Uz prozore, trebali bi i ulazna, dvorišna i garažna vrata (na podizanje) no to bih došli vidjeti što imate u ponudi. Koliko bi se čekalo nakon potpisivanja ugovora? Način plaćanja i popusti? Trebam ponudu za PVC prozor dimenzija 110 x 90 dobre toplinske izolacije i rolete u ponudi, samo prozor i cijena, sami bi ugradili. Tražim majstora za zamjenu i ugradnju PVC balkonskih vrata s roletom dimenzija cca 97x217 i zamjenu i ugradnju dva krovna prozora (5. kat) dimenzija cca 137x106. Molim ponude s točnom specifikacijom radova (demontaža, montaža ....). Riječ je o drvenim prozorima na zgradi iz 80-ih godina. Prozori imaju mogućnost normalnog otvaranja kao i kipanja. Problem je uglavnom kod kipanja prozora, trebam pregled i popravak okova ili zamjenu stolarije. Riječ je o četiri prozora i plaćanje se vrši preko računa zgrade GSKG-a. PVC stolarija bez montaže i bez odvoza stare stolarije, dimenzije prozora su:
- 2 x 120 cm širina x 210 cm + roleta (standard) - bijela boja
- 1 x 138 cm širina x 213,5 cm visina - napomena: treba odbiti za roletu, bijela boja
- 1 x 137 cm širina x 217 cm visina - treba odbiti za roletu, bijela boja
- 1 x 80 cm x 80 cm visina, bijela boja
Molim uz svaki prozor ponudu s komarnicima i bez komarnika i kolika bi bila cijena uz napomenu
da mi ne treba usluga ugradnje i da mi trebaju prozori odmah ili što prije?
Unaprijed se zahvaljujem na ponudama u nadi da ću ih što prije dobiti.