Unutarnja i vanjska stolarija

Izrada PVC stolarije

Zdenčac


Molim ozbiljne ponude za 6 kom PVC prozora 160 x 160 cm sa roletama i 3 fiksna komarnika. Molim cijenu sa i bez montaže. Način plaćanja gotovina. Balkon otvoren s 3 strane, 5 metara dužine i 2 metra visine ima oblik ovakav: "]". Koliko bi koštalo tako nešto sa što više stakla (balkon je na istoku). Tražim izvođača za izradu i montažu PVC stolarije u stanu, 56 m2.
Potrebno je:
- demontirati postojeću drvenu stolariju,
- izraditi parapete ispod prozora od Ytonga ili sl.,
- dobaviti i montirati novu PVC stolariju.
Detaljni upit sa nacrtima i fotografijama šaljem na mail. Planirano vrijeme izvođenja radova je proljeće, nakon završetka sezone grijanja. Poželjno je da je izvođać već prije radio na ovakvim zgradama. Molim ponudu za zatvaranje balkona sa pvc prozorima koji imaju rolete i komarnike. Balkon je na jugozapadnom kutu zgrade i nalazi se u prizemlju. Balkon je zidani - nema otvorenu ogradu. Priložena je fotografija sa dimenzijama. Južni otvoreni prostor je dimenzija 2 m širine i 2 m u visinu i nekakav okvirni plan je da se zazida 50 - 75 cm ovisno o dostupnim dimenzijama prozora.
Zapadni otvoreni prostor je isto dimenzije 2 m x 2 m i zapadna strana može biti cijela u prozorima ili se isto može dozidati ovisno o nekakvim standardnim dostupnim dimenzijama prozora. Planiramo i micati balkonska vrata pa molim da se i to uračuna u cijenu zajedno sa uređivanjem tog prostora. Trebam ponudu za 2 jednokrilna prozora 70 × 80. Jedna ulazna vrata 90 × 200 i ide li u cijenu montaža? Trebam ponudu za PVC ulazna vrara. Servis plastične stolarije, ukupna dužina cca 20 m, visina 2 m, lokal u prizemlju.