
Izrada sobnih vrata
Mimice
Trebam ponudu za sobna vrata, širine štoka 10 - 11 cm sa magnetnom bravom, 7 kom, boja bijela ili krem. Trebam ponudu za masivna sobna vrata u dimenzijama 85 x 200. Trebao bi dvoja (lijevo i desno). Izmjera i nabava novih dovratnika i montaža vrata. Renovirali smo WC i strgali smo dovratnik i sada bi trebalo kupiti i namontirati nove i staviti vrata. Trebam ponudu za sobna ostakljena vrata, 5 komada s montažom. Trebam ponudu za zamjenu sobnih vrata 4 kom. U potrazi sam za stolarom koji bi mogao izraditi po mjeri samo vrata, bez dovratnika. Vrata bih montirala na već postojeći dovratnik. Mjere vrata su 65 x 197 cm. Molim da mi se jave samo one firme i pojedinci koji mogu napraviti sve što se traži:
1. Izrada 2 sobnih vrata sa dovratnicima. Demontaža i uklanjanje starih vrata. Zbrinjavanje starih vrata. Montaža novih vrata. Završni radovi da se može nakon montaže obaviti soboslikarske radove (u mojem aranžmanu)
2. Izrada 1 kupaonskih vrata sa dovratnikom. Demontaža i uklanjanje starih vrata. Zbrinjavanje starih vrata. Montaža novih vrata. Završni radovi da se može nakon montaže obaviti soboslikarske radove (u mojem aranžmanu)
3. Izrada 1 dovratnika za kuhinjska vrata ali bez vrata. Demontaža i uklanjanje starog dovratnika. Zbrinjavanje starog dovratnika. Montaža novog dovratnika. Završni radovi da se može nakon montaže obaviti soboslikarske radove (u mojem aranžmanu)
4. Kupnja pvc vrata u Bauhusu, dovoz, demontaža starih ulaznih vrata u stan i dovratnika. Zbrinjavanje starih vrata. Montaža novih pvc vrata. Završni radovi da se može nakon montaže obaviti soboslikarske radove (u mojem aranžmanu)
Molim ponudu sa specifikacijom cijena za vrata, dovratnike, radove i zbrinjavanje starih vrata i dovratnika.