
Izrada spuštenog stropa s rasvjetom
Stari Farkašić
Tražim ponudu za garažna vrata i zatvaranje garažnog parkirnog mjesta koje se nalazi u podzemnoj garaži. Radi se o dva parkirna mjesta koji su ograđeni zidom sa stražnje i jedne bočne strane. Potrebno je zatvoriti jedan bočni zid (knauf ili slično) te postaviti rolo ili kip vrata obavezno sa motorom i dva daljinska. Dimenzija garaže je 5 * 5 m a vrata ne bi smjela biti viša od dva metra jer uz strop jednog dijela na koji dolaze vrata postoji cijev. No treba pogledati slike koje pošaljem. Potrebna mi je okvirna ponuda koja bi sadržavala ukupnu cijenu vrata, montažu i gradnju zida. Garancija poželjna. Trebam ponudu za gipskartonske radove, izrada knauf pregradnog zida. Trebam ponudu majstora zidara i knaufera. Trebam majstora za knauf, potrebno je obložiti stepenice knaufom. Gazišta su drvena. Konstrukcija metalna koju bih treba obložiti sa knaufom, nista komplicirano. Trebam ponudu za knauf, 22 kvadrara plafona s vunom. Trebao bih ponudu za kreiranje kompletnog odvoda nape i potrebne radove uz to.
Osim nabavke i povlačenja cijevi nape do prozora (duljine cca 1,40 m + 1,60 m ili ako je izvedivo 2,15 cm dijagonalno) kroz spušteni strop (visina s kojom se raspolaže je 9 cm = 10,50 cm - 1,50 cm knaufa), treba skinuti i kutiju roleta na prozoru te i taj prostor koji oslobodi kutija ispuniti / sanirati (izlaz nape je moguć izvesti samo "kroz" tu kutiju rolete). Naravno, treba sanirati i rezani knauf na stropu.
U prilogu su slike prostora / rolete. Potrebni su mi radovi spuštanja stropa, te uz to radovi izgradnje novog krova. Spušteni strop u postojećem objektu trebalo bi izvesti kao betonsku deku, a sam krov bio bi izveden s limenim pokrovom, imitacija crijepa.
U objektu je strop trenutno izgrađen od drvenih greda sa trstikom (kao što se prije gradilo), te je tlocrtne površine cca 80 m2. Krov je površine cca 150 m2.
Molim Vas procijenu troškova izvođenja radova i cijene materijala, posebno za strop i posebno za krov.