Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada spuštenog stropa sa zvučnom izolacijom

Dubrovčan


Trebam ponudu za zatvaranje knaufom, visine 270 i širine 130 za harmonika vrata. Želim preurediti stan (dvije etaže, sveukupno 67 m2) na gornjoj etaži od velike spavaće sobe treba napraviti dvije dječje, promijeniti vrata, instalacije (struja, prebaciti radijatore itd) i na terasi promijeniti pločice cca 16 m2. Na donjoj etaži pregraditi dnevnu sobu i napraviti malu spavaću. Izvaditi postojeće spiralne stepenice i ugraditi druge plus vrata itd. Struganje stare farbe, gletanje zidova, spušteni strop, krečenje, ima oko 100 kvadrata. Molim ponudu sa i bez materijala. Adaptacija kuhinje i dnevne sobe u knauf sa izolacijom cca 106 m2 sa vašim materijalom i završnim bojanjem zidova. Trebam ponudu za gipskartonske radove postave knaufa 25 kvadrata na strop. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Trebam ponudu za radove adaptacije poslovnog prostora, 20 m2. Grubi radovi, pločice, knauf.