
Izrada stiropor fasade 10 cm
Otok Olib
Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je napraviti prednji zid kuće, fasadu oko 90 kvadrata, stiropor 5 cm, koliko bi došlo sve sa materijalom i radom? Molim ponudu za izradu fasade oko 100 kvadrata sa stiropor od 5 cm i završnim slojem sep. Molim ponudu kompletno s materijalom. Treba ponudu fasadera za izradu izolacije od stiropora ili od kamene vune debljine 20 cm, površine cca 30 m2. Trebam ponudu za izradu fasade od stiropora 7 - 10 cm sa silikatnom žbukom na postojeću fasadu, sa svim prpremnim i završnim radovima uključujući materijal, zaštitu stolarije, skelu. Površina fasade je cca 100 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade Demit fasade. Debljina 8 - 10 cm 300 m2. Boja kombinacija bijela i siva. Trebam ponudu za izvođenje male pomoćne građevine. Građevina ima oko 38 m2 gbp. Početak radova je poželjan u ožujku ali možemo se prilagoditi drugom terminu. Molim za ponude koje uključuju rad i materijal, te ukoliko je moguće, da se u ponudi te stavke razdvoje. Dolazi nam u obzir jedan izvođač koji bi izvodio sve ili više pojedinačnih izvođača. U prilogu šaljem nacrte razdvojene po grupama radova. Ukoliko su neke dodatne informacije potrebne, dostupna sam.