
Izrada stiropor fasade 15 cm
Kamenac
Trebamo ponudu za fasaderske i druge građevinske radove na obiteljskoj kući. Hitno nam treba izvođač fasaderskih radova, budući da fasadu želimo postaviti prije zime ove godine, a potom i izvođači ostalih radova u nastavku, s vremenskim izvršenjem ovisno o ponudi i financijskim mogućnostima. Opcija je i prijava na sufinanciranje Fonda za energetsku učinkovitost s tim da su sredstva za izradu fasade osigurana. U nastavku je kratki opis potrebnih radova.
1) Postavljanje stiropor fasade debljine 16 cm. Kuća je cca 140 m2 tlocrtno, prizemlje + visoko potkrovlje (cca 250 - 300 m2 fasade). Nacrti i slike kuće nalaze se u prilogu. Materijal za postavljanje fasade smo već nabavili. Fasadu bi trebalo postaviti prije zime.
2) Izrada temelja od cca 50 m2 za garažu.
3) Zamjena trenutačnog krovišta od crijepa sa sendvič panelima. Krov je veličine cca 190 m2 na dvije strane. Slike u prilogu.
4) Popločavanje dvorišta - ulaz za auto, šetnice, rubovi oko kuće. Trebam ponudu za krovopokrivanje s limom te izradu fasade na postojećom objektu. Izmjena krovišta, postavljanje lima te skidanje crijepa, izrada fasade, izmjena stolarije na upit pošaljem i troškovnik. Molim ozbiljne i hitne ponude za izradu fasade od stiropora obiteljske kuće zbog predstojećeg Natječaja za energetsku obnovu. U prilogu su dimenzije. Poželjna specifikacija te također u slučaju prihvatljive cijene, molim detaljniju izmjeru. Na slici se ne vidi dimenzija kuće, sa sjevera i juga je 800 cm, a zapad-istok 910 cm. Molim slati whatsapp ili e-mail jer nisam uvijek dostupan. Trebam ponudu za reparaciju fasade na stambenoj zgradi. Naime imamo puknuće fasade na zgradi izmedu 8. kata i krova (ravni krov) kroz koju voda ulazi u stan, pa bi smo htjeli procjenu rada vezano za saniranje iste. Za zgradu s 8 stanova, 2 kata, trebamo ponudu za gletanje i ličenje stubišta bijelom bojom, obnavljanje boje na pročelju fasade s dvije boje, farbanje metalne i betonske ograde na zajedničkom parkingu i bojenje kućice koja je smetlarnik. Izlazite li na uvid radi mjerenja i ponude. Sve se plaća iz zajedničke pričuve te nam je potreban račun i specifikacija po stavkama u ponudi. U prilogu slike. Trebam ponudu za fasaderske radove, bojanje stare fasade, kuća 6. apartmana, potrebna skela. Trebam ponudu fasadera, ugradnja mrežice i ljepila na stiropor, cca 50 m2.