Gradnja, grubi radovi

Izrada stiropor fasade 5 cm

Svinjičko


U stan od 40 m2 uvesti vodu, struju, plin i sprovesti instalacije. Napraviti dva pregradna zida 3 m x 2 m. Postaviti pločice, parket, knauf na podove, zidove i strop. Na cjelu površinu poda postaviti izolaciju za podno grijanje. Na vanjski dio fasade od 60 m2 nanjeti završni sloj fasade. Treba mi iskusni fasader za kamenu vunu 500 m2, molim ponudu za fasaderske radove. Trebam ponudu za izradu fasade, 6 m x 24 m, stiropor 5 cm. Zgrada se prijavila za energetsku obnovu preko fonda EU. Fasada se radi od kamene vune debljine 16 cm. U prilogu su svi detalji uključujući i troškovnik. Rok za predaju 20.12. Tražim majstora za izradu fasade na kući, 622 m2. Trebam ponudu za fasaderske radove, izrada fasade sa izolacijom (stiropor ili neka druga opcija) na obiteljskoj kući. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere.