
Izrada stiropor fasade s materijalom i skelom
Bobovišća
Trebam ponudu za fasaderske radove. Započeta je izrada fasade (djelomično grubo i djelomično fino nanesena) - potrebno dovršiti. Trebamo ponudu za fasaderske i druge građevinske radove na obiteljskoj kući. Hitno nam treba izvođač fasaderskih radova, budući da fasadu želimo postaviti prije zime ove godine, a potom i izvođači ostalih radova u nastavku, s vremenskim izvršenjem ovisno o ponudi i financijskim mogućnostima. Opcija je i prijava na sufinanciranje Fonda za energetsku učinkovitost s tim da su sredstva za izradu fasade osigurana. U nastavku je kratki opis potrebnih radova.
1) Postavljanje stiropor fasade debljine 16 cm. Kuća je cca 140 m2 tlocrtno, prizemlje + visoko potkrovlje (cca 250 - 300 m2 fasade). Nacrti i slike kuće nalaze se u prilogu. Materijal za postavljanje fasade smo već nabavili. Fasadu bi trebalo postaviti prije zime.
2) Izrada temelja od cca 50 m2 za garažu.
3) Zamjena trenutačnog krovišta od crijepa sa sendvič panelima. Krov je veličine cca 190 m2 na dvije strane. Slike u prilogu.
4) Popločavanje dvorišta - ulaz za auto, šetnice, rubovi oko kuće. Trebam ponudu za fasaderske radove, izrada fasade 73,4 m2. Trebam ponudu za završni sloj akrilne fasade, svjetlijih tonova sa prethodnom dubinskom impregnacijom. 1. Građevinski radovi, izrada fasade od stiropora 8 cm ukupne površine od cca 180 m2. Radovi uključuju sve od postavljanja stiropora na vanjske zidove i prostor oko prozora i vrata do završnog farbanja. Uz fasadu još je potrebno i postavljenje kulira na temelj kuće ukupne površine cca 10 m2. kuća je niska prizemnica.
2. opcija je drvena fasada od poluoblice debljine 8 cm + stiropor izolacija od 3-5 cm na sve vanjske zidove a na čoškovima i temelju kuće i balkonu (ukupne površine cca 20 m2 ) postavljanje imitacije kamena.
Ponude sa troškovima i kratkim opisom radova slati na mail, prednost imaju ponude izvođača koji radove mogu završiti do kraja godine. Molim ponudu za izradu završnog sloja fasade na obiteljskoj kući, preostali dio, površine cca 100 m2, za jedan dio potrebna skela. Potrebni su građevinski radovi, izgradnja prostora (zidovi + krov) na garaži koja je uz kuću te ograde od siporeksa gdje god je potrebna (terasa + manje stražnje stepenice). Također i fasada 10 cm stiropor na cijeloj kući (kuća je na direktnom udaru bure prvi red do mora) + na novom prostoru. U prilogu slika.