Gradnja, grubi radovi

Izrada stiropor fasade s materijalom i skelom

Podjales


Ttrebam ponudu za građevinske radove oblaganja zgrade stiroporom od 3 cm. Trebam ponudu za završetak već postavljene stiropor fasade. Na oko 80% površine je stavljena armatura, na sve je potrebno staviti završnu dekorativnu žbuku. površina je cca 100 m2. Potrebno je napraviti pristupni put, rekonstrukcija kuće, žbukanje i fasada. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Trebam fasadera za izradu fasade. Trebao bih ponudu fasaderskih radova, izrada fasade s izolacijom stiropora 14 cm cca 190 kvadrata i toplinsku izolaciju tavana s mineralnom vunom. Trebam ponudu za izradu fasade za kuću, kuća ima 96 m2.