Gradnja, grubi radovi

Izrada STO fasade

Katoličko Selišće


Trebam ponudu za stiropor fasadu na adaptiranoj kući:
1. kuća; 256 m2, stiropor 10 cm, završni sloj 1.2 / 2 mm Rofix cc ili STO fasadni sustav, ugradnja granita na prozorske otvore (12 kom.).
2. pomoćna kućica 76 m2, ugradnja samo završnog sloja 1.2 / 2 mm Rofix cc ili STO fasadni sustav. Napomena; već je postavljen stiropor i prvi sloj lijepila sa mrežicom. Trebala bi nam obnova stare fasada na sjeverno / zapadnom dijelu kuće koja je na drugom / trećem polukatu. Površina tog dijela kuće za fasadiranje je oko 60 m2. Taj dio kuće je podjeljen zajedničkim stepeništem prema susjedovoj kući. Skela nije najbolje riješenje jer bi zapriječila / ometala slobodan prolaz / izlaz na ulicu pa je preporučivo to izvesti viseći na konopcima kako je napravljena jedna strana fasade na drugom kraju kuće. U privitku se može vidjeti o kakvom je međuprostoru / poziciji riječ.
Materijal koji je korišten na tom dijelu kuće je GeoCalce Multiuso s kojim bi trebalo i tu stranu napraviti. Izvođjač bi trebao imati iskustva s takvom vrstom poslova i referencu da se može provjeriti kvaliteta izvedenih radova. Cijenjene ponude za kompletan posao s cijenom usluge i terminima kada bi se to moglo napraviti dostaviti na email. U privitku planovi i fotografije zgrade i određenog dijela (označeni crvenom bojom) koji trebaju obnovu fasade.
Ako je posao napravljen kako treba, sjeverni dio kućne fasade će isti izvođač napraviti u drugoj fazi. Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja zidova i stropova oko 800 m2 te izradu fasade od vune 16 cm, 300 m2 samo rad. Skela postavljena materijal na gradilištu. Trebam ponudu za fasaderske radove, izrada fasade sa stiroporom 120 mm. Molim ponudu za fasaderske radove, radi se o cca 300 m2 fasade. U privitku dostavljam stavke za izračun ponude. Potrebna nam je ponuda za 1. fazu roh-bau, imamo pravomoćnu Građevinsku dozvolu. Zemljište je pokošeni i malčiran ravan teren bez drveća i žbunja, pristup parceli širokom asfaltiranim putem.
Potrebni su nam i svi ostali radovi tj. nastavak radova sa 2. fazom visoki roh-bau (žbukanja, estrih, fasada).
U privitku troškovnik i arhitektonski projekt, a kompletna dokumentacija dostupna na upit. Želimo naglasiti da je u troškovniku naznačeno da je sav beton iz betonare. Imamo dogovorene sve nadzore te izvođače grijanja i hlađenja, kanalizacije i vode, te izvođača za prozore i klizne stijene. Trebam ponudu za kompletnu izradu stiropor fasade.