Gradnja, grubi radovi

Izrada STO fasade

Lug Poznanovečki


Trebam ponudu za izradu fasade na obiteljskoj kući. Površina cca 450 - 500 m2, stiropor 10 cm, silikonska zaribana žbuka u bijeloj boji. Vrijeme izrade fasade 5. ili 9. mjesec. Trebam ponudu fasadera, površina je 140 metara kvadratnih, stiropor je 10 cm, koliko bi koštalo s vašim materijalom i majstorima i koliko bi to vremenski trajalo? Trebam ponudu za izradu fasade za obiteljsku kuću cca 300 m2. Trebam ponudu za građevinske radove: gradovi na dvorištu:
U naravi se radi o obiteljskoj kući koja je nova i vlasnici žele izvršiti radove sukladno svojim potrebama. Potrebno je srušiti dva pregradna zida cca 3.00 m x 1.90 m, izraditi betonsku gredicu i ozidati je ukrasnim ciglama u 1,00 m x 18,00 m, dovršiti popoločenje cca 10 m2, na mjestima gdje se ruše zidovi postaviti stepenice, jedno do dva gazišta širine 1 m
Radovi na kući:
Na kući kod iznošenja namještaja na fasadi postoje manji nedostatci koje treba ukloniti, npr. žbukanje i navlačenje sepa na površini cca 0,10 x 0,20 m, jedan dio površine 2,00 x 4,00 m prebojati jer postoje mrlje i sl.
Suteren, radi se o apartmanu 20 m2 u kojem je potrebno obaviti montažu nove keramike i sanitarija u kupatilu sa wc-om te prekrečiti
Prizemlje kuće, radi se o apartmanu veličine cca 70 m2, sa terasom 2,58 m x 4,44 m, potrebno je na urediti plafon nanošenjem sepa i preobojati zidove terase, okrečiti stan i promijeniti rukohvat 1,40 m x 0,30 m terase.
Kat kuće:
U stanu veličine cca 70 m2 postoji zimska terasa (2,50x 4,40 m) sa unutrašnjim pločicama i ugrađenim prozorima i kliznom stijenom. Potrebno je izvršiti montažu tih prozora i klizne stijene, zatim podići vanjski zid terase za cca 0,30 m, potom na taj zid izvana i na zid terase iznutra polijepiti stiropor, armiranu mrežicu, požbukati i navući sep, na pod polijepti vanjske pločice i osigurati odvod vode na terasi. Stan je potrebno pokrečiti. U kupatilu stana zamijeniti jednu puklu pločicu. U stanu postoji stubište obloženo drvetom te ga je potrebno dovršiti učvršćivanjem i postavljanjem lajsni,radi se o stubištu cca 3,5 x 1,00 m. Stubište vodi na mansardu cca 1,20 x 3,5 metara na kojem je potrebno dovršiti postavljeni laminat i na balkon cca 1,2 x 3,5 m koji je omeđen zidom visine cca 2,00 m te radi pogleda je potrebno ili zid smanjiti ili povisiti nivo balkona postavljanjem konstrukcije za cca 0,25 - 0,30 cm. Traži se izvođač građevinskih radova za žbukanje i gletanje oko 180 - 200 m2. Knaufanje plafona, vanjske stepenice betonske, fasada. Ukoliko ste voljni doći pogledati i dati ponudu javite se. Trebam ponudu za izradu fasade 650 m2. Trebam obradu špaleta ugrađena je pvc stolarija na stanu 65 m2, obrada iznutra je napravljena, potrebna je obrada izvana, balkonska stjena dužine 3 m i 4 dvokrilna prozora, potrebna je izlolacija i obrada tako da se ne stvara vlaga na zidu ispod prozora sa unutarnje strane.