
Izrada strojne cementne glazure
Kratečko
Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure za nekih 40 m2. Trebam ponudu za glazuru 6 cm debljine. Na obiteljskoj kući trebam izraditi glazure na balkonima cca 180 m2 sa hydro izolacijom i kanalicama za odvod vode. Potrebno je pregledati podove i najvjerojatnije napraviti betonažu i izolaciju. Radi se o prizemlju kuće od 30 m2.
Također, potrebno je zakrpati dio zida gdje je otpala žbuka do cigle. Trebam ponudu za krovnu glazuru, ravni krov, na novogradnji prije postavljanja hidroizolacije. Površina 300 m2. Trebao bih glazuru i bojanje iste na betonu ispred kuće i garaže. Oko 10 metara kvadratnih. Trebam ponude za unutarnje i vanjske građevinske radove:
1. unutarnje žbukanje cement-vapnenom žbukom - moj materijal (gotova žbuka Baumit) površina zidova 290 m2, površina stropova 115 m2. Špruc je već apliciran na zidove i stropove.
2.Estrih debljine cca 6c m + 5 cm stiropor i hidroizolacija poda površine 120 m2. Može cijena samo ruke i s materijalom
3. ETICS fasada stiropor 12 cm - moj materijal. Površina 240 m2 zidovi + 90 m2 stupovi, grede, itd.