
Izrada strojne glazure
Vrbica
Trebam ponudu za izradu glazure 80 m2 u potkrovlju. Debljina 5 cm stiropol 5 cm glazura, 10 cm ukopno. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojnog estriha prizemlje i kat 60 + 60 m". Izolacija pripremljena, voda priključena. Nema priključka struje, potreban agregat. Trebam ponudu za građevinske radove, strojno naljevanje estriha 91 m2. Datum cc 10. sljedeći mjesec. Trebam ponudu za:
1. strojnu glazure cca 90 m2 sa napomenom da 4 cm ide termo pa plus 5 cm glazura, ukupno 9 cm, na podu su elektro instalacije
2. Strojnu žbuku s cementnim špricom do pripreme za gletanje (zidovi i stropovi su od Ytonga) debljine od 1 - 2 cm. Radi se o visokom potkrovlju, otprilike između 400 - 450 m2.
Radovi bi trebali početi za 10 - 15 dana. Trebam ponudu za rušenje 5 m2 balkona (cca 2 cm) visine kako bi se iznivelirao s ostatkom stana i izravnavanje cijelog poda s brzosušećim materijalom. Trebam ponudu za strojno žbukanje / glazuru i podlogu (estrih). Kuća prizemnica 125 m2. Trebamo ponudu za izradu glazure za stan u obiteljskoj kući u suterenu oko 90 - 95 kvadrata. Pristup je bez problema ima mjesta za parkiranje i strojeve. Struja i voda dostupni. Suha glazura 5 do 6 cm, na podno grijanje. Molim cijenu za glazuru po kvadratu za rad i materijale (pijesak, vlakna i aditivi). Plaćanje u gotovini.