Gradnja, grubi radovi

Izrada strojnog estriha

Beketinci


Trebam ponudu za građevinske radove gradnje stambene zgrade (obiteljske kuće) 90 m2 neto površine.
Izgradnja pristupnog puta, priključenje na infrastrukturu (struja, voda, sabirna jama), iskop temelja i izrada temelja, temeljne ploče i hidroizolacije, izgradnja nosivih zidova i pregradnih zidova, horizontalni i vertikalni serklaži, izrada krovišta. Daljni dogovor bi bio postavljanje estriha i fasade (15 cm kamena vuna). Može s mojim ili s vašim materijalom zavisi od cijene.
Za zainteresirane molim da mi se jave putem e-maila te isključivo putem e-maila šaljem dokumentaciju. Trebam izradu strojne glazure samo ruke cc 400 m2, materijal osiguran i sve spremno. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure strojno ili ručno. Radi se o 100 m2 u podrumu koji je 1,20 m ukopan u zemlju, ima spust za garažu. Na temeljnu deku kuću je namazan resitol (katranski namaz) i na njega je zaljepljena baumit ljepenka 4 mm debljine zbog hidroizolacije cijelog objekta. Obzirom da se radi o podrumskom prostoru koji će služiti kao garaža za osobni automobil i dijelom kao bravarsko - tokarska radionica, zanima me što staviti na ljepenku?
Želja je dobiti pod da bude dovoljno čvrst za auto i radionu u kojoj će se variti i lupati čekićem a da bude dovoljno jeftino rješenje. Dakle trebam čvrstu završnu podlogu, da kad se udari čekićem da se ne raspadne, ne morabiti idealno ravna samo da se poravna i zagladi. Razlika između najvišlje točke i najniže točke poda je 4 cm. Slobodno mi predložite i ponudite svoja rješenja i cijene s vašim materijalom i radom. Trebam ponudu za građevinske radove, postavljanje estriha u sve sobe, to znači 4 sobe, hodnik, kupaona i ostava. Trebam ponudu za građevinske radove izrade podne podloge 120 m2 i strojno žbukanje 400 m2 te hidroizolacije na terasama i WC plus podloga 30 m2. Podloge su debljine 10 cm 80 m2 i 8 cm 40 m2. Trebam ponudu za glazure. Imat ću za oko 1 mj. potrebu za ugradnjom glazura. Ima oko 35 m2 pa me zanima cijena glazure po m2. Naravno sve ukupno sa materijalom i rukama. Trebam ponudu za izradu estriha - glazure za objekat ca 260 m2, hitno.