Izrada temelja za montažnu kuću
Martinić
Trebam ponudu za pumpani beton za betoniranje ploče u štaglju, cca 200 m2, cca 30 m3 betona. Betoniranje je planirano za ožujak. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja terase, 12 m3 betona, MB30. Trebam ponudu za građevinske radove izrade betonskog temelja za staklenik, zainteresiranima šaljem skicu. Trebam ponudu za temelj za montažnu garažu cca 7 x 4 m. Trebam ponudu za pumpani beton za izradu pune ploče. Potrebni radovi su sljedeći:
1. Trenutni otvor za klizna vrata je dimenzija 190 širina × 200 visina. Trebalo bi dio zazidati da dimenzije budu 100 × 200.
2. Probijanje zida za ulaz u kuhinju (minimalno 70 cm širine × 200 visina)
3. Zazidati jedna balkonska vrata (80 × 200)
4. Prozor koji je trenutno dimenzija 100 (širina) × 140 (visina), treba smanjiti da bude
5. Gradnja zatvorenog ulaza u kuću na prvi kat (na sredini - platou - postojećih unutarnjih stepenica s dva kraka). Dimenzije otvora za pvc vrata s gornjim prozorom su 100 cm širine × 270 cm visine
6. Pregrada siporeksom (10 cm), između dva unutarnja zida, dimenzije cca 150 x 250 cm.
Svjesni smo da se cijena materijala i radova ne može odrediti bez prethodnog izlaska na teren. No, ukoliko je moguće, molimo da ponudite barem okvirni cjenovni rang za navedeno. Potrebno je izliti i izravnati betonsku ploču 6 x 4 m2 i 4 x 3 m2 debljine 10 cm (ploče se nalaze unutar radione te se mikserom ne može do same ploče). Podzidavanje zidova i betoniranje serklaža (podizanje krova za 1 m).