Izrada temelja za montažnu kuću
Okešinec
Trebam ponudu za balkonsku ogradu. Naime,trenutno su na balkonu betonski stupići, ali bi stavljali ogradu od siporexa, odnosnu punu ogradu.
Zanima me okvirna cijena i da li se postojeći stupici moraju micati ili mogu ostati kao "armatura"? Jedna je ograda 5,5 x 2.5 x 1 m; Druga 1 x 1.5 m. Treca 0.30 x 3 x 0.30 m i na toj nema trenutno nikakve ograde. Trebam ponudu za iskop parapeta za panel ogradu kompletno, rušenje stare ograde. Žbukanje i izrada podloge – rekonstrukcija (dogradnja) stambene građevine. U prilogu detalji troškovnika.
Stanje:
Vanjski zidovi kameni. Unutarnji pregradni zidovi od opeke. Dograđen dio kuće blok opekom.
Podovi od betonske podloge na naboju tucanika. Radi se o parceli na ravnom terenu koju je potrebno iznivelirati i napraviti žicanu ogradu. Parcela je površine 867 m2, pravilnog oblika. Trebam građevinske radove, postava tlakavaca 160 m2. Iskop i izrada temelja za panelnu ogradu ukupne dužine 120 metara te mogućih dodatnih cca 50 metara. Matrijal (šljunak i cement moj). Molio bi ponude na navedeni mail ili putem Viber, Whatsappa. Trebam ponudu za usluge iskopa mini bagerom. Treba iskopati cirka 50 m3 uglavnom mekanog materijala (nasipani vrt) te dio tog materijala i odvesti a dio samo prebaciti par metara dalje. Prilaz direktno s ceste.