
Izrada temelja za montažnu kuću
Žejane
Trebam ponudu za proširenje temelja za kontejner. Postojeći temelj je 4 x 2 metra, a trebalo bih ga produžiti, proširiti i zajedno povezati da bude 7 x 4 metra. Trebam ponudu izvođača građevinskih radova za gradnju roh bau. Nacrti su svi gotovi čekam još troškovnik. Obiteljska kuća. Molim ponudu za uređenje okućnice postavljanjem opločnika ili betonskih kocki. U cijenu ponude potrebno je uključiti i sve predradnje: skidanje gornjeg sloja zemlje, nabijanje podloge, postavu rubnjaka, postavu oplocnika, odvoz i deponiranje šute.
Molim cijenu za kompletnu izvedbu sa vašim materijalom i cijenu samo za izvođenje radova. Radovi bi trebali biti gotovi do sredine 10. mjeseca ove godine.
Također Vas molim fotografije izvedenih radova i /ili kontakte Vaših preporuka. Trebam betoniranje jednog većeg zida (cca 9 x 3.7 m) i zidića za ogradu uz prethodne pripremne radove što uključuje i uklanjanje jednog manjeg betonskog zidića kao i zemljane radove. Radi se o cca 50 m2 betoniranja zidova. Također ima i još nekih radova betoniranja, izvođenja drenaže i sl. pa je možda najbolje doći na lokaciju radi detaljnijih informacija i zatim davanja nekakve ponude. Adaptacija garaže od 38 kvadrata u apartman. Ponuda za sve radove. Spajanje kanalizacije, spajanje vode, struje, izrada wc-a, zidova, krova i sve ostalo. Postojeća građevina ima amaterski dovedenu struju, zidovi su u lošem stanju kao i postojeći krov. Dakle sve bi trebalo promjeniti i dovesti u red. U prilogu je nacrt. Možda bi bilo nekih manjih izmjena u rasporedu prozora i vrata no idejno i po mjerama je to kako bi trebalo biti. Radovi ne bi krenuli prije sljedeće jeseni. Trebam ponudu za građevinske usluge iskopa mini bagerom i poravnanje terena, cca 7 x 3 metra. Trebam zamjenu podnih ploča na naktrivenoj terasi. Skidanje postojećih i ispuna i pojačavanje željezom teren ispod ploča, jer su ploče sjele pa mislimo da nije dobro napravljena terasa ispod. Molim nakon pogleda savjet i predracun.