
Izrada termo fasade
Ladešići
Trebam izradu fasade, stiropor 8 cm cca 600 m2, molim ponudu. Potrebna termo fasada, prozorske klupčice na prozorima, obiteljska kuća veće kvadrature, trebam ponudu. Trebam ponudu za izradu stiropor fasade radi prijave na natječaj eu fonda kao i vođenju radova. Trebamo završnu obradu betonskog dijela ograde. Parapet (40 x 20 x 3500), 4 stupa (20 x 20 x 110), betonska nadstrešnica (cca 7 m2). Fasada na obiteljsku kuću koja več ima fasadu od hirofe i na jednom dijelu (56 m2) stiropor od 8 cm armiran, tiplan i pogletan.
Ukupno 104 m2 fasade u debljini od 14 cm + 55,13 m2 fasade od 6c m gdje već postoji stiropor od 8 cm armiran i zagletan, + 12,22 m2 sokla u debljini od 8 cm XPS + 11,05 m2 fasade u debljini od 7 cm prema negrijanom prostoru.
Sanacija zidova nakon izmjene stolarije (ugradila bi se stolarija uža od postojeće - ne treba ponuda za stolariju i ugradnju) + postava prozorskih klupčica u ukupnoj dužini od 11 m.
Potrebni radovi:
1. montaža i demontaža skele
2. otprašivanje, pranje i impregnacija stare fasade.
3. sanacija zidova (izrada špaleta, gletanje i bojanje nakon izmjene stolarije)
4. Postava prozorskih klupčica
5. Izrada novog sloja fasade sa svim za 1 m2
- Fasadni stiropor
- Fasadna mrežica za armiranje 160 g
- PVC kutnik s mrežicom 10 + 15 cm po čoškovima i oko prozora.
Početni cokl profil:
- ljepilo za lijepljenje izolacijskih ploča - 4 kg
- ljepilo za armiranje i zaglađivanje - 4 kg
- predpremaz, podloga - 0,2 kg
- akrilna žbuka (do 1 grupe boja) - 2,5 kg
Trebam ponudu za javljanje na natječaj za energetsku obnovu. Radovi bi se obavljali ako se prođe na natječaju. Trebam ponudu za građevinske radove izrade stiropor fasade 5 cm cca 50 m2. Trebam ponudu za izradu stiropor fasade 100 m2, debljina 10 cm.