Instalaterski radovi

Izrada vodovodnih instalacija

Banje Selo


Toaletna školjka curi, ispod nje kroz par sati se skupi cca 1 dc vode. Trebam majstora za popravak. Tražim korektnog vodoinstalatera za 3 kupaonice, kuhinja, podno grijanje, sve novo. Trebam ponudu za radove. Zbog poplave suterena za vrijeme nevremena, treba:
1) 2 kom nepovratne zaklopke i njihova ugradnja na 2 kanalizacijske cijevi FI 160 u šahtu: HL715.0 Žablji poklopac DN160, poklopac od inoxa, naglavak za plastičnu cijev. Zaklopke mogu i sama kupiti ako treba.
2) ispred garažnih vrata je betonski šaht s rešetkom za oborinske vode. Taj šaht je na najnižoj točki strmog dvorišta, sve okolo betonirano, poput lijevka. Od šahta se oborinska voda vodi u kanalizaciju. Pored garaže je betonski zid. Dolje je asfalt. Treba probiti za novu cijev koja će vodu odvoditi nizbrdo. Izrezati komad asfalta i betonsku ogradu za novu odvodnu cijev. Treba iskopati cijelom dužinom dvorišta (zemlja) dužina cca 20 m i odvesti vodu nizbro pad 1-2 %. Molim pouzdanu tvrtku s iskustvom da se javi s ponudom. Ukoliko želite vidjeti na terenu, nazovite. Potreban vodoinstalater jer na dvije slavine jedva izlazi nešto vode i treba ponovo postaviti protočni bojler u kupaoni jer je curila voda pa sam ga morao isključiti i crijeva spojiti tako da ne puštaju vodu. Trebam vodoinstalatera za instalaciju vodovodnih cijevi za dovod vode. Trebam vodoinstalatera radi zamjene keramičkog akvaispirača u WCu. Trebao bi nekog za servis ugradbenog vodokotlića u stanu, idući tjedan ako je moguće. Naime, prije par mjeseci počelo je polagano kapati kad se ne koristi, što znači da je vjerojatno gumica počela popuštati te da je puno kalcifikata. Vodokotlići su zidni / ugradbeni, i nisu nikad bili servisirani. Prošlo je oko 4 godine od useljenja. U stanu ima 2 WC-a i problem se počeo javljati u oba.