Instalaterski radovi

Izrada vodovodnih instalacija

Tinjan


Zamjena vodokotlića i ventila na koji ulazi voda. Trenutno na ventilu dosta voda curi i vodokotlić se prepuni vodom. Molim intervenciju cim prije je moguće. Želio bih kupiti ili servisirati plastični nosač i vodilicu koji su mi pukli za ovu vrstu tuš kabine. Neznam proizvođača kabine, kupljena je prije deset-ak godina. Trebam kompletnu obnovu kupaonice cca 7 m2:
- vodoinstalacije
- plinski bojler i radijator
- pločice sa hidroizolacijom i fugiranjem
- postava kupaonskih elemenata
- električni dio
Radovi bi započeli 15.05. Susjedi ispod nas je procurilo sa našeg odvoda u podu. Najvjerojatnije je problem što je pri adaptaciji kupaonice od strane bivših vlasnika odvod od veš mašine spojen na sifon od odvoda u podu te vjerojatno voda ulazi pod pločice kod dizanja vode, kad veš mašina izbaci vodu te probija na stropu ispod.
Bilo bi potrebno silikonom ili nečim sličnim zabrtviti dio sifona gdje se voda podlijeva kao privremeno rješenje, do renovacije kupaonice. Nadalje, tuš kabina (ili kroz fuge na pločicama, ili kroz kadu) nam vlaži u zid - potrebno je provjeriti otkud curi voda te izvršiti popravak (fugiranje, zamjena kade i tuš kabine, oboje možda?).
Ovisno o potrebi mogao bi biti potreban i keramičar (fugiranje, postavljanje pločica budu li se morale lomiti pojedine). Tražim majstora za provjeru vodovodne instalacije te izmještanje. Sad je slavina iznad kade treba je podići za tuš kabinu.
Tražim električara za izmještanje rasvjetnih tijela sa zida na strop te postavljanje nekoliko novih utičnica. Trebam ponudu za postavljanje vodovodnih instalacija. Kompletna instalacija vodovodnih cijevi (3 wca, kuhinja), priprema za kotlovnicu za podno grijanje, trebam vodoinstalatera.