Instalaterski radovi

Izrada vodovodnih instalacija

Velušić


Zamjena vodokotlića, pregled ventila radijatora, koji je kapao, bušenje rupa u betonskom zidu na 3 mjesta za nosače težih zavjesa. Zamjena postojeće tuš kade (90 x 90 dimenzije) ili ako je moguće izrada sliva za vodu u visini poda ili slično. Trebam ponudu za adaptaciju kompletne kupaonice. Promijena pločica, ugradnja podnog grijanja, postavljanje novog umivaonika i wc školjke. Trebam majstora za skidanje tuš kabine i postavljanje kade, spuštanje slavine prema kadi. Zanima me koliko je vremenski potrebno da se uradi i cijena? Trebam ponudu vodoinstalatera. Premiještanje kuhinje (odvoda i dovoda) u dnevni boravak gdje nema vertikala, znači iz kuhinje se mora vući odvod i dovod. Trebam vodoinstalatera za zamjenu slavine u kuhinji. U potrazi smo za firmom koja bi izvršila sljedeće radove u kući. Sve cijevi od prethodnog grijanja su izvađene van (grijanje je bilo na plin) jer je uslijed smrzavanja tokom zime došlo do pucanja na svim radijatorima i cijevima (kuća je bila napuštena preko 10 godina).
Kuća ima sve skupa 240 m2, ako ne računamo tavanski prostor. Trenutno se u kući ne živi jer nije funkcionalna. Trebamo sljedeće radove:
Trebamo zamjenu i instalacija vodovodnih cijevi: 1 kupaonica, 1 wc, i priprema za kupaonicu koja će jednom biti u tavanskom prostoru. Vode u kući trenutačno ima, jer cijevovod do WCa nije oštećen, ali kuhinja i gornji kat jesu. Za grijanje želimo postavu radijatora, 16 komada po cijeloj kući. Radijatore bi kasnije iskoristili za dizalicu topline a za sada bi stavili električni bojler sa spremnikom vode 200 l. Želimo da svaki kat ima zasebno grijanje i vodu.