Gradnja, grubi radovi

Izrada Ytong ravnog krova

Muntić


Trebam okvirnu ponudu za gradnju kuće. Kuća bi bila prizemnica, s time da dio temelja imamo, oko 100 m2, a još oko 30 bismo dogradili.
Od prostorija želimo kuhinju s blagavaonicom i dnevni boravak sve open space sa velikim otvorima za prozore i izlaz na terasu, kupaonicu, ostavu, podrum i 3 sobe.
Zanima nas okvirna cijena s materijalom i svim instalacijama. Razumijemo da je teško procijeniti sada cijenu ali čisto okvirno nas zanima kako se kreću cijene? Treba mi ponuda za građevinske radove, izgradnja kuće od 75 m2 plus podrum. Materijal ću ja osigurati, trebam samo ponudu za rad, od temelja do krova. Plan je u prilogu. Tražim građevinske tvrtke za gradnju kuće veličine cca 130 m2 sa bazenom. Trebam ponudu majstora za krov, mjenjanje starih crijepova i stavljanje novih - zamjena krovišta. Trebam ponudu za dizanje kata na kući prizemnici. Trebam ponudu za građevinske radove rušenja starog objekta i izgradnju obiteljske kuće. Tražim majstora za postavljanje lima na novu konstrukciju od garaže, dimenzija krova je 6 x 4 m.