Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada zida od knaufa

Lukovo Otočko


Trebam knaufera za montažu gips ploča u potkrovlju vikend kuće. Radi se o postavi cca 30 m2, izolacija i folija su već postavljene, bez gletanja i bojenja istih. Oblačenje cijevi za kišnicu vodootpornim knaufom sa obje strane natkrivene terase. Na knauf se postavlja fasadna cigla. Trebam ponudu za postavljanje knaufa na zidove i stropove te postavljanje podova i pločica. Trebam ponudu za radove suhe gradnje, izrada spuštenog knauf stropa u koji će biti ugrađena LED rasvjeta. Površina 25 m2 (u jednom stanu) i isto tako 25 m2 u drugom stanu. Oba stana su na istoj lokaciji. Spušteni strop će biti u kuhinji i dnevnom boravku. U prilogu je slika. Izolacija krova potkrovlja koje nema deke, staklena vuna, knauf, spušteni strop, postava krovnog prozora, otvora za ulaz na tavan iz hodnika s lojtricom koja se spušta. Obiteljska kuća, dvojni objekt, dimenzije temelja 11 x 6 metara. Krovni prozor imamo i dio jelovih dasaka 5 cm debljine, otvor za tavan. Trebam ponudu za knauf spušteni strop bez toplinske izolacije - dvije sobe, ukupno 31 m2. Prizemlje obiteljske kuće. Postojeći strop (žbuka, trstika, daska 24 mm na drvenim gredama = ukupno cca 5 cm) ostaje.
Križnu podkonstrukciju CD + UD ovjesiti o drvene grede (kroz žbuku, trstiku i dasku). Visina ovjesa manja od 10 cm. Gips ploče 12,5 mm bez mineralne vune montirati, spojeve bandažirati i 1 x pregletati, a spoj sa zidovima kitati.
Može i cijena po m2 za:
- bojanje montiranog stropa u bijelo
- impregnacija starih zidova
- gletanje starih zidova 1 x
- bojanje zidova u dva tona (bez dekoracija) Trebam ponudu za izradu zida od knaufa 5.5 m2, bojanje zidova 160 m2 i stolarije 40 m2, postavljanje keramičkih pločica 12 m2, postavljanje gotovog parketa 24 m2.