Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada zida od knaufa

Preseka


Trebam ponudu za adaptaciju, trebalo bi preseliti vrata s jednog zida na drugi i onda taj zid gdje su bila vrata zatvoriti sa sendvič panelom, izolacijom i knaufom. Na zidu gdje trebaju doci vrata nalazi se prozor i instalacije vode. Radi se o montažnoj kući. Trebam postaviti knauf na katu kuće ispod krova. Trebam ponudu za izradu knauf stropa za cca 50 m2. Trebam špahlanje zidova na kojima je knauf zajedno sa brušenjem i pripremom za bojanje. Materijal imam, oko 40 m2, trebam ponudu. Kupila sam stan kojeg želim djelomično adaptirati. Trebam ponudu za radove. Znači u stanu bi trebalo napraviti slijedeće:
- otvoriti prolaz između kuhinje i dnevnog boravka (ne znam da li je u pitanju nosivi zid ili nije);
- dva manja zidića (koji su "šuplji") između dviju soba srušiti i napraviti jedan novi pregradni zid pola metra dalje;
- u kupaonici jedan dio zida srušiti kako bi se kupaonica malo povećala i napraviti dva nova zida. Ne znam da li sam dobro objasnila, ali pretpostavljam da će netko doći vidjeti stan i zatim napraviti ponudu. Imam također namjeru i adaptirati kupaonicu kompletno (izmjena cijevi, nove pločice, postavljanje sanitarija i električne grijalice)
Zgrada nema lifta. Stan je trenutno prazan (nitko u njemu ne živi). Trebam majstora za gletanje knaufa na plafonu do farbanja, 60 m2 pola komplet, pola između greda. Trebam ponudu za izvođenje završnih radova. Molim da nam se dostave ponude prema priloženim troškovnicima. Završni radovi bi krenuli početkom sljedeće godine.