Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada zida od knaufa

Raven


Trebam ponudu za postavljanje stropa iz gipsa cca 15 m2 sa svim materialom i izolacijom cca 10 - 15 cm na leseni strop. 25 m2 strop, na strop knauf, sve ravno, podloga je brodski pod. Vrijeme početka odmah. Molim ponude sa cijenom. Trebam ponudu za izradu strojnog estriha, obrada soaketa i postavljanje knaufa. Trebam usluge knauf majstora jer su nam se zaglavila vrata koja ulaze u zid od knaufa te bi trebalo izrezati kanuf, postaviti vrata i zatvoriti knauf.
Ukoliko ste zainteresirani molila bih da me kontaktirate što hitnije. Zanima me cijena knaufanja stropa, kuća u adaptaciji. Trenutno na stropu imam trstiku / žubuku. to bi skinuo sam lagano kroz tjedan dana.
Ispod toga su drvene grede i daske (iznad betonska deka od 18 cm). Kvadratura je 43 kvadrata (+- 1 kvadrat). Početak radova kroz mjesec dana, najkasnije mjesec i pol. Trebam ponudu za građevinske radove zatvaranja otvora siporeksom, postavljanje glazure, ugradnja sobnih vrata, krpanje rupa, gletanje, postavljanje knaufa. Radove treba započeti čim prije. Potrebna je pregrada prostorije koja se zagrađuje i radi mali wc, ukupnih dimenzija cca 140 x 160 ,visina 2 metra.