Unutarnja i vanjska stolarija

Izrada zimskih vrtova

Jasenak


Trebam ponudu za zimski vrt koji bi bio dimenzija 3,3 m x 3,9 m visine sa prednje strane 2,2 m a zadnje uz kuću 2,8 m. Evo u kratko opis kako bi to trebalo izgledati.
- na stranama ´(lijeva i desna) gdje je dimenzije 3,3 m je dignut zidić od cigle visine 1,2 m i tu bi bila dva fiksna i jedan prozor na otvaranje na kip.
Na prednjoj strani zimskog vrta gdje je dimenzija 3,9 m i visina 2,2 htjela bi da su klizna ili harmonika vrata (jeftinija varijanta).
Strop tj. krov da je stakleni od fiksnih prozora - stijena.
PVC stolarija - boja bijela. Izrada zimskog vrta, dimenzija cca - d - 6 m x 5 m - š x v 2,4 m, sa izo staklima i metalnom konstrukcijom i pomičnim stijenama. Trebam okvirnu cijenu zimskog vrta prema idejnom rješenju. Trebam ponudu za izradu zimskog vrta. Trebam ponudu za izradu zimskog vrta za natkrit terasu. Trebam ponudu za izgradnju ljetnog vrta. Trebam ponudu za izradu PVC stolarije i PVC nadstrešnice, zimski vrt.