Gradnja, grubi radovi

Izvođenje rohbau građevinskih radova

Orešje Okićko


Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja 50 kvadrata parkinga, priprema napravljena. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja dvorišta na kojem je već postoji beton koji je ispucao. Ima oko 100 m2. Zanima me cijena ruku, jer bih materijal radije uzela negdje na rate ako je moguće. Potrebna mi je ponuda za zamjenu postojećih krovnih kućica. Demontaža postojećih, izrada i montaža novih te sanacija nakon ugradnje novih, špaletiranje, knauf, gletanje... Trebam ponudu za građevinske radove gradnje kuće (roh bau) cca100 m2 prizemlje + kat s ravnim krovom. Zanima me izrada sjenice - krov na jednu vodu - sa pokrivkom od sendvič panela (ugrađena izolacija) dimenzija cca 4,5 X 3,5 m. Da li radite isto i betoniranje podloge ili to mi odradimo? Kolika bi bila okvirna cijena? Čeličnu konstrukciju je potrebno prije izrade opjeskariti do metalnog sjaja. Tako opjeskarenu konstrukciju je potrebno obojiti temeljnom bojom u dva sloja. Daljnja faza je bojanje završnim lakom u dva sloja. Minimalna debljina bojanog sloja treba biti 60 mikrona Stavka uključuje sav potreban materijal za izradu uključujući i iskope i betoniranje temelja stupova samaca. Obavezno uzimanje točnih mjera na gradilištu. Sve prema dostavljenom shematskom prikazu.
Iskop zemlje za izvedbu temelja samaca za stupove ograde koji se izvode na razmaku od cca. 200 cm. Odvoz zemlje od iskopa na gradilišnu deponiju. Obračun prema stvarno izvedenim količinama. Temelj samac promjera fi 40 cm, dubina 80 cm kom 90,00 0,00
2. Dobava, ugradnja betona C 25/30 za izvedbu temelja samaca iz stavke 1. sa sidrenjem stupa ograde u temelj samac. Obračun prema stvarno izvedenim količinama. kom 90,00. Radi se o kući od prizmenog djela, prvoga kata gdje je kuhinja, boravak i wc i drugoga kata gdje su tri sobe i kupaona te tavana. Rečeno nam je kako treba srediti vlagu podmetanjem prizemnog djela kuće i srediti dio potkrovlja / krovišta.
Nama je dosta hitno da se preselimo. Zanima me jel moguće renovirati unutrašnjosti kuće, koliko bi vam trebalo za nacrt i u kojem vremena roku bi mogli krenuti radovi?
Nama je bitno da se kuća iznutra dobro uredi, sve promjeni od namještaja. Sto se tiče grijanja i struje sve je već provedeno, papiri su čisti 1/1. U kući ništa osim vlage i krovišta nije problem. Naravno da bi mi išli na renovaciju prozora, parketa, zidova i stolarije te kupaonica u potpunosti, samo ono sto nije moguće renovirati bi promjenili. Namještaj bi uzimali novi za kuhinju, sobe i kuoaone.