Gradnja, grubi radovi

Kamenoklesarski radovi

Velike Sesvete


Trebam majstora za zidanje kamenom, 50 cm visine i 500 m dužine. Trebam uslugu graviranja na nadgrobnoj ploči, napisati ime i datum pokojnika. Zanima me usluga izrada prozorske klupčice i montaža. Dužina je oko 2290 x 150 i 2290 x 25. Dali je moguće da se dođe na mjesto montaže da se točno izmjeri? Traži se ponuda za renovaciju stubišta u obiteljskoj kući. Stubište ima 48 stepenica (dužina 1 m, visina čela 15 cm), te 5 podesta površine cca 4 m2.
Trenutno je stepenište obloženo kamenom (ne znam točan naziv kamena, onaj koji se obično nalazi u starijim stambenim zgradama).
Zanima nas cijena te usluge, kao i materijala. Zainteresirani smo za granit. Trebam ponudu za granitna gazišta (1000 x 30 + 15 - 17 čelo) 14 komada. Cijena samog materijala + ugradnja. Trenutno su na stepenicama stare pločice. Trebaju li se one skidati? Razmišljamo o oblaganju stepenica u kući u granit, kamen ili pločice, pa bih zamolio za ponudu. Trebam postavu kamena na stepenicama (podrum, prizemlje, 1. kat, 2. kat i potkrovlje) debljina kamena 3 cm, u prizemlju kamena fasada oko 18 m dužnih * 2,6 visine, kamen debljine 3 cm.