Keramičarske usluge
Crljenik
Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica na ulaznim stepenicama širine 1.8 m, 5 stepenica te postavljanje pločica imitacija kamena sokl kraj stepenica oko 7 m2. Trebam ponudu keramičara za postavu keramike u kući 100 m2. Polaganje keramike na pokrivenoj terasi (podloga beton) - cca 30 m2.
Polaganje keramike od 2 cm na pjesak / mivko. (isto kao tlakovac) - cca 50 m2 (plaža oko bezena). Trebam majstora za adaptaciju stana, gletanje zidova s mrežicom, bojanje zidova, rušenje zidova, postavljanje odvodnih i dovodnih cijevi, izmjena električnih instalacija, postavljanje laminata i pločica. Tražim ponudu za postavljanje 100 m2 keramike, sve spremno za početak radova. Trebam ponudu za radove adaptacije i rekonstrukcije kupatila. U kupaonici treba maknuti staru tuš kabinu 80 x 80 i ugraditi u produžetku od 60 - 65 cm walk in tuš kabinu, pri tome treba maknuti bide. Zid, pločice su sa dvije strane, ne treba ih dirati (iznad bidea je i ormarić koje treba skinuti i premjestiti na drugo mjesto, dakle staklena stijena, vrata idu sa dvije strane (145 x 80).
Ne želim vrata nego samo staklenu stijenu i prolaz za ulazak pod tuš, izmjena tuša (mlaznice), skidanje i postavljanje novog ormarića iznad lavaboa i ugradnja higijenskog nastavka na postojeću wc školjku, manji popravak gornjeg otvora za odvod vode na kadi koja je gusnata i dobra i neću je mijenjati. U drugom WC popravak pločica, napuklina na fugama oko 80 cm, ako je moguće, mogu poslati fotografije. Postavljanje pločica u kupaonu i kuhinju. 30 kvadeata zidnih pločica, bijele 10 x 20 cm i 10 kvadrata podnih velika dimenzija.