Keramičarske usluge
Gornja Nugla
Zainteresirani smo za ponudu za izvođenje radova na višestambenom objektu. Objekt je više stambeni sa 8 stanova i 4 etaže. Objekt je trenutno u fazi izrade konstrukcije te se završava etaža prizemlja.
Zainteresirani smo za izvođenje sljedećih radova: 1. Unutarnje strojne žbuke; 2. Vanjska stolarija; 3. Keramičarski radovi; 4. Unutarnja stolarija; 5. Izrada Estriha. Radovi se izvode za tvrtku s prijenosom porezne obveze. Potreban mi je majstor za dizanje starih pločica, ravnanje podova i postavljanje novih pločica u stanu. Radovi bi trebali biti završeni prije Božića.
Ukoliko ste zainteresirani za posao najbolje bi bilo da dođete i procijenite koliko bi to koštalo po kvadratu. Tražim keramičara za postavu cca 50 - 60 m2 keramičkih pločica za 2 kupaonice, lođa, kuhinja, rok za izvedbu 9 mjesec. Trebam ponudu za ravnanje jednog dijela poda i ljepljenje podnih pločica 45 kvadrata. Tražim ozbiljnu građevinsku firmu / obrt za kompletnu adaptaciju stana od 100 m2. Rušenje svih pregradnih zidova, izrade nadvoja od čeličnih profila, estrih, spušteni strop, knauf zidovi, izolaterski radovi. Šaljem troškovnik i glavni projekt. Trebam keramičara za postavu pločica u kuhinji. Trebam keramičara za postavljanje pločica i sanitarija u kupatilu. Materijal je već nabavljen. Kupatilo je ca 7 - 8 m kvadratnih i postavljanje zida od hodnika, jer je zid probijen da bi se kupatilo proširilo u dužinu.