Podovi i keramičarski radovi

Keramičarski radovi

Vrankovec


Rekonstukcija postojeće kupaonice. Kuća je građena 1990. tako da su zidovi od cigle (nema kamena). Postojeće i novo planirano stanje dani su u privitcima. Voda je osim preko bojlera spojena na centralno (nafta) koje se godinama ne koristi ali svejedno bi pustili da je bude i dalje spojena na centralno ako se ubuduće opet bude koristilo. Kupaonica se nalazi na katu obiteljske kuće. Stan u prizemlju i stan na katu su odvojeni i svaki ima svoj posebni priključak na vodu tako da nisu ni na koji način povezani. Kotlovnica od centralnog je u podrumu.
Potrebna je rekonstrukcija kupaonice u punom obimu tako da tražimo izvođača koji može izvesti što više radova (keramiku, vodoinstalacije, podloge itd.). Poželjno bi bilo da radovi počnu u roku od 2 mjeseca.
U prilogu su postojeće i novo stanje. Trebam izvođača za uređenje podrumske šupe, tzv. drvarnice u stambenoj zgradi. Radovi bi uključivali poravnavanje betonskog poda i popločavanje istog - oko 5 m2, popravak vrata te ćišćenje / oblaganje zidova drvenim pločastim materijalom. Trebam majstora za obnovu fuga u kupaonici. Trebam keramičara za postavljanje pločica na unutarnje štenge i podest. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike. Trebaju se položiti pločice u kupatilu, prizemlje, novogradanja. Trebam 4 rupe na pločicama iznad umivaonika radi postavljanja police. Zamjena vanjskih keramičkih pločica (6 stepenica i podest na ulazu u kuću). Ukupno cca 6,5 m². Molim ponudu za: uklanjanje "starih", pripremu podloge i postavljanje novih pločica po m² i m` (za stepenice). Vaš materijal, moje pločice.