Adaptacije i radovi u interijeru

Knauf pregradni zid

Smokvica


Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida. Pregradili bi dnevni boravak kako bi dobili dječju sobu. Visina od poda do plafona je cca 2,51 m, a širina 3,5 m.
Osim navedenog trebali bi i montirati klizna vrata. Molim Vas ponudu za navedeno. Trebam ponudu za obradu sa gipsanim pločama oko krovnog prozora, postavljane gipsanih ploča na plafon, postavljanje drvenih oplata na 1 zid, postavljanje laminata i bojanje zidova. Radovi su u jednoj sobi. Trebao bih ponudu za kreiranje kompletnog odvoda nape i potrebne radove uz to.
Osim nabavke i povlačenja cijevi nape do prozora (duljine cca 1,40 m + 1,60 m ili ako je izvedivo 2,15 cm dijagonalno) kroz spušteni strop (visina s kojom se raspolaže je 9 cm = 10,50 cm - 1,50 cm knaufa), treba skinuti i kutiju roleta na prozoru te i taj prostor koji oslobodi kutija ispuniti / sanirati (izlaz nape je moguć izvesti samo "kroz" tu kutiju rolete). Naravno, treba sanirati i rezani knauf na stropu.
U prilogu su slike prostora / rolete. Trebam ponudu za izradu zida od knaufa. Potreban nam je majstor koji se razumije u unutarnje radove i knauf. Radi se o diplomatskom ugovoru i potreban nam je čovjek za stalno sa rotacijom 3 mjeseca na lokaciji, jedan mjesec kući. Pokriveni svi životni troškovi + odlična plaća. Obavezno znanje engleskog jezika a znanje njemačkog je dodatni benefit. Uređenje potkrovlja, cca. 120 m2:
- postavljanje podloge
- postavljanje keramike
- ugradnja 2 mala pvc prozora
- žbukanje i farbanje zidova cca. 50 m2
- lakiranje greda
- postavljanje knaufa cca 20 m x 1 m Trebam ugradnju prozorskih klupčica u unutarnjem prostoru. Potrebno je za tri prozora veličine: 144 cm x 12 cm, 105 cm x 12 cm i 99 cm x cca 5 cm. Uz prozorske klupčice potrebno je srediti još neke djelove oko prozora, sa lijeve i desne strane, te nad prozorom prekriti kutiju u kojoj stoje rolete.