Adaptacije i radovi u interijeru

Knauferski radovi

Domašinec


Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida. Pregradili bi dnevni boravak kako bi dobili dječju sobu. Visina od poda do plafona je cca 2,51 m, a širina 3,5 m.
Osim navedenog trebali bi i montirati klizna vrata. Molim Vas ponudu za navedeno. Trebam postavljanje knaufa na vanjskim zidovima stana od 100 m2 i spuštanje stropa za 50 cm. Trebamo montažu knauf zida s izolacijom 2,75 m dužine i rušenje starog knauf zida 2 m dužina. Trebam knaufera za ugradnju križnih vrata, na zid koji je od knaufa. Vrata su dimenzija 200 x 70. Adaptacija stana, rušenje pregradnih zidova, otvaranje novih otvora za vrata i prozore, gradnja novih pregradnih zidova (knauf), struja, voda, estrih. Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Skidanje žbuke sa unutarnjeg zida sobe od pune stare opeke zbog djelovanja kapilarne vlage. Soba je dim. 4,94 * 2,24 * 3,00 m. Radi se o staroj kleti.
2. Nanošenje žbuke ili ljepila na zidove (alter. Knauf) nakon otucanja žbuke.
3. U potkrovlju, kosinu nasuprot otvora za stepenice (na rasklapanje) treba obložiti daščanu oplatu kroz koju ulaze miševi. Bočne stranice su obložene blokovima ytong ali nije dovršeno. Radi se o maloj kvadraturi cca 1 m2.
4. Odvoz šute na deponiju. Trebala bih ponudu za sanaciju knaufa oko krovnih prozora, jer je prokišnjavalo zbog neodržavanog krova na zgradi. U prilogu su slike.