Adaptacije i radovi u interijeru

Knauferski radovi

Jarek Bisaški


Trebam majstora za izradu knauf konstrukcije za televizor i električni kamin. Dimenzije: 258 x 183 x 20. Trebam ponudu za: 1. Demontaža / montaža radijatora, iznašanje / unašanje perilice rublja nakon sanacije zidova i stropa. 2. Demontaža vlagom oštećene obloge zida, čišćenje i impregnacija podloge, dobava i postava gips ploča ljepljenjem.
U cijenu je uključena obrada spojeva ploča, materijal i rad (4 m2). 3. Struganje boje, gletanje i impregnacija oštećenih zidova i stropa (6 m2). 4. Ličenje zidova i stropa poludisperzivnom bojom u dva naliča (21,30 m2). 5. Popravak vlagom oštećene špalete prozora: struganje oštećene boje, gletanje i ličenje zidova špalete. U cijenu je uključen materijal i rad. 6. Ručni prijenos i odvoz otpadnog materijala na deponij. Trebam majstora na radovima koji obuhvaćaju uklanjanje postojećih vrata s okvirima (7 kom) te sanaciju štete nastale uklanjanjem, uključujući izvedbu nadvoja od C-profila i dozidavanje u slučaju urušavanja dijelova zida.
Na dvama vratnim otvorima predviđeno je dozidavanje debljine 10 – 15 cm, uz ugradnju rabitz ugala prema potrebi. Izvodi se izrada gipskartonskog nadvoja za vjetrobran dimenzija 300 × 60 cm, uključujući spoj nadvoja s postojećim zidom.
Predviđen je popravak i sanacija zidova u hodniku, kuhinji, izbi i kupaonici (cca 50 m²), s gletanjem preko rabitza, kao i dodatni popravak zida u izbi s žbukanjem i gletanjem u površini cca 1 m² (1 m’).
Radovi uključuju niveliranje podova u spavaćoj i radnoj sobici površine cca 20 m², bojanje zidova i stropova na ukupnoj površini cca 180 m², uz prethodnu zaštitu namještaja.
U cijenu radova uključiti dostavu nivelirajuće mase, gipskartona i c profila. Sav ostali materijal osigurava investitor i nije uključen u cijenu radova. Trebam ponudu za spušteni strop radi zvučne izolacije iz stana iznad. Površina cca 40 m2 (2 sobe). Trebam ponudu za obnovu knauf plafona 3 x 4 m. Potrebna nam je adaptacija manjeg jednosobnog stana, oko 37 m2 (slike u prilogu). Nema rušenja ili većih grubljih gradjevinskih radova već postavljanje novih pločica, skidanje lamperije i tapeta sa zidova i uređenje istih, eventualno postavljanje knaufa za moderniju rasvjetu, uklanjanje kade iz WC-a i postavljanje tuša, te vjerovatno zamjena vodoinstalacije. Prozori i vrata su novi. Trebam ponudu za spušteni strop cc 12 cm, cc 250 kvadrata.