Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna adaptacija kuće

Donje Taborište


Planirani radovi odnose se na ugrdnju 2 vrata, postavljanje vodoinstalacija, elektroinstalacija, pripremu i postavljanje podnih obloga / parket, knauferski, soboslikarski radovi i postavljanje keramike.
Potrebni radovi odnose se na završno uređenje poslovnog prostora od 29, 50 m2, što uključuje sljedeće; niveliranje poda (priprema za postavljanje parketa) postavljanje parketa za prostor veličine 26 m2, uređenje WC-a i predprostora - postavljanje keramike, wc školjke i vodokotlića (cca 4 m2) ljepljenje knauf ploča na zidove, postavljanje elektroinstalacija, razvodna ploča, postavljanje 2 vrata. Ukoliko ste zainteresirani za posao na zahtjev mogu poslati i nacrt lokala. Trebam ponudu za zidarske radove, proširenje otvora ulaza u tavan (sada je 50 x 50 cm na 120 x 60) i ugradnja tavanskih vrata. Tražim ponudu za:
1. zazidavanje nekoliko otvora na postojećem objektu
2. dizanje krova u prostoriji na katu (krova pokrivenog sendvič panelima, postojeća nosiva konstrukcija od drvenih greda)
3. dizanje zidova na gore spomenutoj prostoriji na katu kako bi se dobila veća visina
4. ponovno pokrivanje krova - sa kupama
5. otvaranje otvora za stepenice u ploči između prizemlja i prvog kata
6. dodatno prekrivanje krova na kojem se nalaze sendvič paneli - novi pokrov ići će od kupa
Objekt se može pogledati prema dogovoru. Za dogovor nazvati na tel. Radovi moraju biti dovršeni najkasnije do 20.05. Trebam ponudu za renoviranje potkrovlja. Trebam ponudu za završne zidarske radove nakon ugradnje stolarije. Obrada prozora nakon postavljavljanja tj. ugradnje PVC prozora. Radi poplave potrebno je skinuti postojeći strop od knaufa i postaviti novi strop od knaufa, u sobi cca 15 m2. Radove je potrebno izvesti dosta hitno. Molim ponudu sa cijenom. Trebala bih uslugu otklanjanja jednog dijela stropa koji bi uskoro mogao otpasti. Naime, jedan dio stropa je popucao (1 m) i napuhao se te bi uskoro mogao otpasti, pa bi taj dio samo trebalo otkloniti prije nego se sam sruši i napravi dodatnu štetu ili nekoga ozlijedi. Prilažem sliku, iako se možda ne vidi najbolje kako je napuhnuto.