Adaptacije i radovi u interijeru

Kompletna adaptacija kuće

Krapje


Trebam popravak oštećenja na stropu u hodniku i kupaonici. Ukupna površina tih prostorija zajedno nije veća od 10 m2. Molim da mi pošaljete okvirnu cijenu sanacije:
a) ukoliko bi se sanirala isključivo oštećenja vidljiva na fotografijama
b) ukoliko bi se ogulila cijela površina boje i ponovo obojao cijeli strop. Trebam ponudu za postavu knaufa na strop 120 m2 i sanaciju stana od 155 m2 nakon potresa. Trebam ponudu za proširenje balkona i stavljenje siporeksa. Krovište (lesonit ploče) komplet novi krov sa izolacijama. Stiropor fasada 10 - 14 cm. Svi podovi, glazure sa izolacijom toplinskom. Obrada svih unutarnjih zidova, novi dimljak za kalijevu peć. Nova kupaonica sa tuš kabinom otvorenom. Neto kvadratura kata cca 38 m2, neto kvadratura prizemlja 30 m2. Trebam ponudu za generalno uređenje kupaonice, demontaža i montaža, vodoinstalaterski i keramičarski radovi. Početak radova na proljeće. Zanima me ponuda za bojanje zidova cca 90 m2 sa svim prije potrebnim radovima (zaštita, impregnacija i nešto sitno gletanja) te izradu spuštenog stropa od knaufa cca 30 m2. Boja je moja tako da treba ponuda za ruke. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike.