
Kompletna adaptacija kuće
Križanče
Tražim ozbiljnu, kvalitetnu i veću građevinsku firmu, koja ima Rješenje Ministarstva graditeljstva da može izvoditi završne fine poslove uređenja unutrašnjosti Zgrade od 1260 m2 sa četiri etaže i rješavanje okoliša od 1680 m2.
Zgrada se nalazi u fazi visokog Roh-baua, sa svim instalacijama, podzemnim i nadzemnim, riješenom vanjskom stolarijom i demit fasadom, te je potrebno žbukanje zidova, postavljanje estriha i pločica na podu, spuštenog knaufa radi pokrivanja instalacija na plafonu, postavljanje klima uređaja i rasvjetnih tijela, postavljanje unutrašnje stolarije, uređenje sanitarnih čvorova i asfaltiranje okoliša i hortikulturno uređenje. Od građevinske firme potražujem Ponudu za rad i materijal, a plaćanje bih podmirila putem kompenzacije u obliku dodjele poslovnih ili stambenih prostora. Tražimo izvođača radova za adaptaciju kuće. Kuća je prazna, s radovima se može početi odmah (naravno, to što se može sad, fasada bi svakako išla na proljeće). Unutarnji radovi: pod u kuhinji, prostorija broj 4. Trenutno je laminat koji se miče, ispod treba urediti podlogu i staviti nešto drugo - vjerojatno vinil. Stepenice / ljestve koje bi se mogle povući s tavana, da se povežu kat i tavan, drugi manji radovi po potrebi. Trebali bi se dogovoriti da dođete pogledati i napravite nam predračun. Mogu vam poslati i tlocrt. Trebam ponudu majstora za pomicanje otvora vrata na tankom zidu (debljina zida cca 8 cm) metar u stranu i zatvaranje rupe gdje su bila vrata. Također treba pomaknuti stup inox ograde od stubišta u stranu i skratiti ogradu (četiri vijka drže stup, izbušiti nove četiri rupe u podu za stup, šest šipki treba skratiti i to sve opet sastaviti).
Bušenje rupe u limenom krovu za inox dimnjak, složiti dimnjak, staviti vjetarlajsnu i zaštiti krov da ne procuri voda uz dimnjak. Trebat će izbušiti i jednu rupu za inox dimnjak na stropu između prvog kata i tavana. Trebam promjenu krovnog pokrova, površine 20 m2 i unutarnje uređenje tog prostora inače WC i skladište. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice u stanu, zanima me cijena rada, materijal kupujem sama. Između kuhinje i dnevnog boravka imamo zid visine 106 cm koji je, pretpostavljam bio namjenjen za šank no nikada nije dovršen. Mi bismo taj zidić skratili kako bi na njega stavili radnu ploču i koristili kao otok / kuhinjski stol. Zid bi trebalo skratiti sa 106 cm na cca 80 cm. Duljina zida je 237 cm (ima lagano zaobljen kraj) te debljine 22 cm. Slika navedenog zida je u prilogu. Soboslikarski, fasaderski i malo knaufa, na adaptaciji stana (cca 200 + 60 m2) - postoji projekt.