Kompletna adaptacija kuće
Pula
Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice, zamjena pločica, sanitarija te kade walk in tušem, radi se o manjoj kupaonici. Tražim izvođača radova za renorvaciju 3 velike sobe u doljnjem djelu kuće. Šaljem troškovnik i projekte. Radi se o prezidu od knaufa, spušteni stropovi, razvod struje, ugradnja sobnih vrata, izrada glazure, premještanje 2x prozora, gletanje i farbanje, obrada špaleta. Adaptacija kupaonice: demontaža postojeće i ugradnja nove tuš kabine u kupaonici, postavljanje zidne vodootporne obloge na postojeće zidne pločice. Izmjena školjke, kotliča, umivaonika ... Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Trebam ponudu za radove adaptacije stana, razbijanje pločica, vodo i elektro instalacije, postavljanje novih pločica. Keramičarski radovi. Kupaona dimenzija 4,30 m2. Postavljanje pločica na postojeće pločice, demontaža kade te postavljanje jedne staklene stijene 100 x 200 i tuš kade (walk in). Željela bih pregraditi jednu prostoriju u stanu, u 1. mjesecu. Zid od knaufa dužine otprilike 3 m, visine 2.5 m , na njega bih željela stavit 2 klizna stakla / prozor po cijeloj dužini. Drugi zid ide u nastavku prvog I spaja se s postojećim. Taj zid bi bio otprilike 1.5 m dužine I na njega bi išla vrata. Potrebni su mi svi materijali (prozori, vrata, knauf materijal...) i usluge koje su potrebne da se to napravi.